Narty Head Natural INSTINCT AB + wiązania PR 11 model 2017/2018

New product

1 200,00 zł

1 550,00 zł

-350,00 zł

Opis

Zwrotne, wybaczające błędy i łatwe w prowadzeniu narty Natural Instinct otwierają drzwi do radości z jazdy po przygotowanych trasach dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania. Wszechstronna kombinacja 20% rocker i 80% camber w konstrukcji Allride Rocker zapewnia uniwersalność w każdych warunkach, podczas gdy progresywny promień ułatwia skręty, a włókna Intelligence gwarantują stabilność, płynności i radość z jazdy. Dodatkowo wytrzymała i lekka konstrukcja Graphene Power Sidewall Ti Jacket dostarcza lekkość, wyjątkowe osiągi i oddawanie energii. Narciarstwo nigdy nie było bardziej naturalne.

Wiązania

Wiązania PR 11 MBS obsługują podeszwy butów w kilku standardach (Alpine, GripWalk, a także Walk Sole i WTR), gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także umożliwiają ustawinie wiązania do buta bez użycia narzędzi.

Rocker Technologies

Rocker pozwala na łatwiejsze sterowanie, płynne skręty i a w nartach HEAD gwarantuje inteligentną stabilność, dzięki piezoelektrycznym włóknom umieszczonym na przodzie narty.

ERA 3.0

Era 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl ROCKER, pomyśl PROMIEŃ, pomyśl PRZYSPIESZENIE. Pomyśl trójwymiarowo!

Graphene

GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Szczegóły

ProducentHead
Umiejętności użytkownikaŚrednio zaawansowany
Rodzaj nartAllride
PrzeznaczenieDo jazdy na trasach przygotowanych
Styl jazdyDobry technicznie
TechnologieERA 3.0, Graphene, Ślizg UHM C
KonstrukcjaPower Sidewall Jacket
Rdzeńkompozytowy
WiązaniaPR 11 MBS BR.85[G]m.bk/wh
Dla kogoUnisex
Sezon2017/2018

Recenzje

Nie ma jeszcze opinii do tego produktu

Napisz recenzję

Narty HEAD I.SHAPE PRO 18/19 170 cm potestowe

Narty HEAD I.SHAPE PRO 18/19 170 cm potestowe

Produkty powiązane