Narty Fischer Trinity + wiązania W9 WT model 2016/2017

New product

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 149,00 zł

1 679,00 zł

-530,00 zł

Opis

TECHNOLOGIE

Sandwich Sidewall Construction

Warstwowe ułożenie drewnianego rdzenia w połączeniu ze wzmocnionymi ścianami bocznymi z klasycznej konstrukcji Sandwich gwarantuje odpowiednią dynamikę i stabilności oraz zapewnia wyjątkową płynność jazdy.

Air Tec

Waga drewnianego rdzenia jest zredukowana o 25% bez utraty właściwości skrętnych i sztywności. Jest to możliwe dzięki specjalnej formie obróbki materiału-frezowaniu.

Carbon Tech

Odporne na skręcanie włókna węglowe stosowane w konstrukcji nart. Sprawiają, że narty są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.

Beech Wood Core

Drewniany rdzeń narty wykonany ze specjalnej odmiany Buku. Dla uzyskania najlepszych właściwości drewno pozyskiwane jest z drzew w odpowiednim wieku. Dzięki temu drewno jest twarde, o dużej wytrzymałości i doskonałych parametrach technicznych. Drewno z Buku zapewnia stabilność połączona z lekkością i  doskonale zbalansowany flex narty.

Women BMP

Środek ciężkości narty kobiecej przesunięto nieco do przodu (1-1,5 cm w stosunku do nart męskich), tak by paniom łatwiej było inicjować skręt. Panie mają mniejsze stopy, za to o wiele dłuższe nogi, a co zatem idzie w porównaniu z nami zdecydowanie podniesiony środek ciężkości. Dlatego Fischer zastosował takie mocowanie wiązań, które uwzględnia te proporcje.

Womentrack

Rozwiązanie Railflex przystosowane do damskiej grupy nart My Style. System Womentrack łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Węższa i lżejsza płyta w odróżnieniu od linii Unisex. Długość skorupy do 330 mm (nie 360 mm).

Sintered Bases

Spiekany ślizg zapewnia najwyższe osiągi, jest trwały i łatwy utrzymaniu. Bardzo dobrze absorbuje wosk, nasmarowany jest znacznie szybszy od tłoczonego. Ma duża gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny.

Pro Top Sheet

Następca technologii Snake Skin - twarda, chropowata powierzchnia laminatu narty przypominająca papier ścierny. Dzięki temu narty są jeszcze lepiej zabezpieczone przed zarysowaniem i uszkodzeniami. Technologia ta zapewnia, że nawet po kilku sezonach intensywnej jazdy narty dalej prezentują się świetnie i wyglądają jak nowe.

Szczegóły

ProducentFischer
Umiejętności użytkownikaZaawansowany
Rodzaj nartOn Piste
PrzeznaczenieNa trasę i poza nią
Styl jazdyDobry technicznie
TechnologieSandwich Sidewall Construction, Air Tec, Carbon Tech, Beech Wood Core, Women BMP, Womentrack, Sintered Bases, Pro Top Sheet
KonstrukcjaSandwich Sidewall Construction
RdzeńDrewniany
WiązaniaW9 WT
Dla kogoDla niej
Sezon2016/2017

Recenzje

Nie ma jeszcze opinii do tego produktu

Napisz recenzję

po-testowe Narty Head Pure Joy SLR + wiązania JOY 9 AC SLR model 2017/2018

po-testowe Narty Head Pure Joy SLR + wiązania JOY 9 AC SLR model 2017/2018

Produkty powiązane