Narty STOCKLI WorldCup Laser SL 2020/2021

New product

4 950,00 zł

Opis

Dynamiczne i perfekcyjne. Uosobienie szybkości i perfekcyjnego trzymania na krawędzi w jednym. Precyzyjne sterowanie ze sprawdzoną w Pucharze Świata technologią Vario Racing Technology i znakomite krawędziowanie nawet na najstromszych stokach dzięki Full Edge Contact Technology. Wszystko to sprawia, że są to fantastyczne narty slalomowe. W nowym modelu Laser SL fani krótkich skrętów dostaną dokładnie to czego szukali.

 • SST - Sandwich Sidewall Technology: przez wiele lat doświadczeń i rozwoju technologii Sandwich Sidewall, możemy uzyskać optymalne przeniesienie mocy na śniegu. Narty zbudowane są warstwa, po warstwie i każda z nich sklejona jest pod cisnieniem. Super precyzja i przenesienie energi na krawędź nart.
 • VRT - Vario Racin Technology: podobnie jak rdzeń, teraz także górna warstwa tytanu ma swój profil zmniejszając grubości w kierunku dzioba i końca narty. Technologia VRT przeniesiona z zawodniczych nart Stockli gdzie została z zuskcesem zastosowana. 
  - doskonałe rozwiązanie przeniesione bezpośrednio ze sprzętu zawodniczego
  - zwiększona kontrola i precyzja prowadzenia
  - bezpośrednia i bardziej płynna inicjacja skrętu
  - mniej brutalne prowadzenie
 • SOC - Size Optimized Construction: FIS-owskie modele zaprojektowane są do indywidualnych wymagań fizycznych i jezdnych zarówno w konstrukcji jak i kształcie.
  - idealne dopasowanie do umiejętności jezdnych narciarza
  - spełniające FIS-owskie wymagania
 • SME - Solid Metal Edge: STOCKLI zaczął wprowadzać grubszę krawędzie swoich wszystkich nart, co znacząco poprawia wytrzymałość na wiele serwisów, zwiększając żywotność nart. Dodatkowo sprytnie zaprojetkowana krawędź oraz solidne materiały pozwalają dodatkowo zabezpieczyć krawędź nart przed uszkodzeniami i zadrapaniami.
  - dłuższy żywot nart
  - możliwość częstego ostrzenia nart
 • FEC - Full Edge Contact: Całkowita nowość w produktach marki STOCKLI. Narty zostały poszerzone w przedniej części, a w przypadku nart Laser GS również w tylnej.
  - łatwiejsza i szybsza inicjacja zakrętu
  - zwiększony poziom trzymania, dzięki wydłużeniu styku krawędzi ze stokiem
 • TSS - 3.0 Top Sheet Structure: zupełnie nowe wykończenie górnej powierzchni nart w liniach Laser oraz Scale. Połącznie trzech różnych struktur - specjalna, elegancka i sportowa - daje każdej narcie, niepowtarzalny wygląd.
  - zarysowania górnej powierzchni są mniej widoczne
  - niezwykła powierzchnia przykuwa wzrok każdego

Swiss Made

Cały proces produkcji nart odbywa się wyłącznie w zakładzie produkcyjnym w Malters (Lucerne) w Szwajcarii. Podstawowy cel wszystkich etapów produkcji skupia się na osiągnięciu najbardziej unikalnej jazdy przy każdym skręcie, jaki wykonujesz na nartach Stöckli. W tym celu połączono innowacyjną technologię z niezwykle pasjonującą pracą ręczną. Zarówno programy CAD, jak i obrabiarki CNC zapewniają precyzję, podobnie jak doświadczone oko każdego pracownika. Tylko najlepsze materiały mogą naprawdę sprostać wyzwaniom podczas testów w Alpach Szwajcarskich i tylko dokładne wykonanie pozwoli w pełni wykorzystać ich możliwości.

Dzięki 80-letniej wiedzy eksperckiej i ciągłemu wdrażaniu innowacyjnych pomysłów z odnoszących sukcesy działów rozwoju i zawodniczego Stöckli gwarantuje szeroką kolekcję, która spełni oczekiwania każdego narciarza. Narty wyścigowe Stöckli World Cup są wykonywane przy użyciu identycznych procesów, jak narty dostępne w sprzedaży detalicznej. Z tego powodu, w naszym salonie narciarskim znajdziesz takie same narty Stöckli, jak używane przez Ilka Stuhec, Julia Mancuso, Viktoria Rebensburg lub Fanny Smith. Oczywiście, podczas sezonu Pucharu Świata wprowadzane są pewne korekty, aby sprostać potrzebom szybko zmieniających się wymagań sportowców, ale jeśli chodzi o podstawową konstrukcję wszystko jest zachowane!

Szczegóły

Umiejętności użytkownikazaawansowany
TechnologieSST VRT SOC SME
Rdzeńdrewniany
WiązaniaSalomon MC12
Dla kogoDla niego
Sezon2020/2021
Taliowanie120/66/97
Promień skrętu13.6

Recenzje

Napisz recenzję

Narty ROSSIGNOL NOVA 6 2019/2020 potestowe

Narty ROSSIGNOL NOVA 6 2019/2020 potestowe

Produkty powiązane