Wyprzedaż!
Buty narciarskie Head ADVANT EDGE 95 model 2017

Buty narciarskie Head ADVANT EDGE 95 model 2017

New product

769,00 zł

Opis

Advant Edge 95 to buty narciarskie firmy Head, zaprojektowane dla narciarzy o dużym doświadczeniu. Zostały zbudowane, by dać duże możliwości dopasowania parametrów każdemu dobremu narciarzowi nastawionemu na styl, kontrolę i komfort w każdym terenie. Zaadaptować i dostosować można szereg parametrów, począwszy od flexu poprzez wyjątkowego buta wewnętrznego Perfect Fit HP z 40mm rzepem, aż do wyjątkowych klamer Spine Tech z mikroregulacją, regulowanego tylnego spojlera oraz cantingu.

REGULOWANY FLEX

Mechanizm śrubowy umieszczony w pionowej osi tyłu cholewki, który łączy ją z dolną częścią skorupy. By zmniejszyć flex należy wykręcić śrubę(y) i zastąpić je plastikowymi zaślepkami dołączonymi do butów.

RZEP DOUBLE POWER BOOSTER

Działa jak dźwignia pozwalając na dokładniejsze i ciaśniejsze jego dopięcie. Elastyczny element BOOSTER Strap zapewnia bardziej dynamiczną reakcję buta. Efekt: bardziej precyzyjne przeniesienie energii oraz szybsza reakcja narty.

PODWÓJNE KLAMRY SPINEFLEX

To rewolucyjne klamry z elastycznym elementem ściągającym oraz stałym punktem zaczepienia. Elastyczny element pozwala klamrze dopasować się do kształtu skorupy niezależnie od stopnia dopięcia, zapewniając zawsze dokładne trzymanie stopy. Stały punkt zaczepienia umożliwia idealne zaciśnięcie skorupy bez punktów miejscowego ucisku. Wszystko dla perfekcyjnego dopasowania. Opatentowany, ergonomiczny uchwyt Double Power zwiększa dźwignię klamry o 50%, oraz zmniejsza o połowę siłę potrzebną do zapięcia klamry.

KLAMRY Z PODWÓJNĄ SIŁĄ DOPIĘCIA

Dźwignia Double Power zmniejsza o 50% siłę potrzebą do dopięcia klamry. Opatentowane przez markę Head.

REGULOWANA ZĘBATKA

Regulowana zębatka klamry na cholewce, pozwala na zwiększenie szerokości cholewki o 28 mm.

FORM FIT

System 100% dopasowania buta narciarskiego. Idealne dopasowanie zapewnia najwyższy komfort oraz poprawia balans i kontrolę. Nowe rodzaje tworzyw Form Fit pozwalają się formować lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

REGULOWANY SPOJLER

Regulowany tylny spojler pozwalający na podwyższenie podparcia łydki.

KONSTRUKCJA BUTA UŁATWIAJĄCA ZAKŁADANIE

Na podbiciu skorupy buta, nacięte są 4 kanały zmniejszające w tym miejscu grubość materiału, dzięki temu łatwiej założyć buta, a skorupa lepiej dopasowuje się do stopy.

DUO FLEX

Z dwoma aktywnymi fazami, DuoFlex umożliwia idealna równowagę i kontrole w każdym momencie skretu. Zaczynając od komfortowej, bardziej naturalnej pozycji (mniejszy kat nachylenia cholewki), narciarz utrzymuje sportowa postawę, konstrukcja DuoFlex zapewnia jednocześnie progresywny i reaktywny flex co z kolei umożliwia płynne a jednocześnie absolutnie pewne prowadzenie nart.

HI-TOP TECH

Innowacyjny kształt skorupy precyzyjnie trzymajacy golen narciarza z jednoczesnym zachowaniem komfortu. HI-Top Tech to natychmiastowy transfer energii z ciała na narte, ułatwiajacy kontrole nart w skrecie. Bezposredni kontakt jezyka buta wewnetrznego i skorupy zapewnia unikalne oparcie a przez to wyjatkowa pewnosc prowadzenia nart.

Szczegóły

ProducentHead
Umiejętności użytkownikaZaawansowany
Do nart typuAllride
PrzeznaczenieDo jazdy na trasach przygotowanych
Styl jazdyZaawansowany technicznie
KonstrukcjaSPINEFLEX, FORM FIT
Dla kogoDla niego
Flex (Twardość)95
Sezon2016/2017

Recenzje

Nie ma jeszcze opinii do tego produktu

Napisz recenzję

buty narciarskie ROSSIGNOL alltrack 120 model 2017

buty narciarskie ROSSIGNOL alltrack 120 model 2017

Produkty powiązane