buty narciarskie ATOMIC hawx 1,0 80 plus

New product

599,00 zł

Opis

Atomic Hawx 1.0 Plus 80 to męskie buty narciarskie, zadedykowane dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem, jak i również dla średnio-zaawansowanych narciarzy.

Buty posiadają 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, w tym 2 górne z makroregulacją oraz regulowane zębatki, co umożliwia precyzyjne dopasowanie buta do nogi.

Optymalny FLEX 80 umożliwia odpowiedni przekaz energii, a jednocześnie gwarantuje komfort podczas całodniowego przebywania na stoku.

Buty Atomic Hawx 1.0 Plus posiadają technologię I-Flex (charakterystyczne „skrzela” w przedniej części buta), która umożliwia lepszą pracę śródstopia – nie jest tak unieruchomione, jak w standardowych modelach. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwiej balansować ciałem i sprawniej kierować nartami.

Na podeszwie modelu umieszczono nakładki WTR Grip Pads, które zapobiegają nadmiernemu ślizganiu się i ułatwiają narciarzowi chodzenie.

Buty wewnętrzne zostały wyprodukowane z materiałów, które gwarantują ciepło w mroźne dni, a także nie przegrzewają stopy podczas wyższych temperatur.

Szczegóły

ProducentAtomic
TechnologieI-Flex
Dla kogoDla niego
Flex (Twardość)80

Recenzje

Nie ma jeszcze opinii do tego produktu

Napisz recenzję

buty narciarskie ROSSIGNOL allspeed rental model 2017

buty narciarskie ROSSIGNOL allspeed rental model 2017

Produkty powiązane